Архіви

2014

№ 3 (2014)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; енергетика; електротехніка; економіка та управління підприємствами.

№ 2 (2014)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; обробка матеріалів у машинобудуванні; енергетика; електротехніка; економіка та управління підприємствами.

№ 1 (2014)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; обробка матеріалів у машинобудуванні; енергетика; електротехніка; техногенна безпека; економіка та управління підприємствами.

2013

№ 4 (2013)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; обробка матеріалів у машинобудуванні; енергетика; техногенна безпека; обчислювальна техніка та автоматизація.

№ 3 (2013)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; електротехніка;обробка матеріалів у машинобудуванні; енергетика; економіка та управління підриємствами.

№ 2 (2013)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; електротехніка;обробка матеріалів у машинобудуванні; енергетика; економіка та управління підриємствами; техногенна безпека; інформатика.

№ 1 (2013)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; обробка матеріалів у машинобудуванні;економіка та управління підриємствами; інформатика.

2012

№ 5 (2012)

Вміщені статті з результатами досліджень за спеціальністю обробка матеріалів у машинобудуванні.

№ 4 (2012)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; електротехніка; економіка та управління підриємствами; техногенна безпека; інформатика.

№ 3 (2012)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; електротехніка;обробка матеріалів у машинобудуванні; енергетика; економіка та управління підриємствами; техногенна безпека; галузеве машинобудування.

№ 2 (2012)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; електротехніка;обробка матеріалів у машинобудуванні; енергетика; економіка та управління підриємствами; техногенна безпека; галузеве машинобудування.

№ 1 (2012)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування;енергетика; економіка та управління підриємствами; техногенна безпека; галузеве машинобудування.

2011

№ 5 (2011)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; обробка матеріалів у машинобудуванні;управління проектами; техногенна безпека; економіка та управління підриємствами; інформатика; машинобудування; обчислювальна техніка та автоматизація.

№ 4 (2011)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; електротехніка; енергетика; машинобудування; управління проектами; техногенна безпека

№ 3 (2011)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; обробка матеріалів у машинобудуванні; енергетика; машинобудування; управління проектами; техногенна безпека.

№ 2 (2011)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; обробка матеріалів у машинобудуванні; енергетика; машинобудування; техногенна безпека; економіка та управління підриємствами.

№ 1 (2011)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; обробка матеріалів у машинобудуванні; енергетика; машинобудування; техногенна безпека; економіка та управління підриємствами.

2010

№ 5 (2010)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; електротехніка; обробка матеріалів у машинобудуванні; управління проектами; техногенна безпека; економіка та управління підриємствами; галузеве машинобудування.

№ 4 (2010)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; електротехніка; управління проектами; економіка та управління підриємствами;галузеве машинобудування; інформатика.

№ 3 (2010)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; обробка матеріалів у машинобудуванні; галузеве машинобудування; обчислювальна техніка та автоматизація.

№ 2 (2010)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; електротехніка; обробка матеріалів у машинобудуванні; управління проектами; техногенна безпека; економіка та управління підриємствами; галузеве машинобудування; інформатика; обчислювальна техніка та автоматизація; машинобудування; енергетика.

№ 1 (2010)

Вміщені статті з результатами досліджень за групами спеціальностей: кораблебудування; електротехніка; енергетика; управління проектами; техногенна безпека; економіка та управління підриємствами; галузеве машинобудування; обчислювальна техніка та автоматизація.